zásnubní a snubní prsteny

snubní prsten

Po seznámení dvou lidí jejich životy často směřují k jedné hlavní události a tou je svatba. Muž požádá o ruku a pokud je odpověď ,,ANO“, začne tedy pro mnohé to nejkrásnější období, ale také období plné plánování a příprav svatby. Téměř na vše si v dnešní době můžete najmout  profesionální agenturu a ulehčit si spousty práce, stres a nervy. Na druhou stranu existují věci, spojené s vašim dnem ,,D“, které za vás nikdo jiný udělat nemůže. Jednou z nich je výběr šperků – snubních prstenů.

Stejně tak v případě zásnub, tedy událsoti, která svatbě předchází. V životě mnohých z nás jistě nastane okamžik, kdy se chceme vyslovit své drahé polovičce a požádat ji, aby s námi strávila zbytek života. Podle tradice by v tento den měla žena od svého partnera, jestliže odpoví „ano“, dostat prsten, který bude tento den symbolizovat po zbytek jejich společného života. Mnozí ale nevíme, jak prsteny vybírat, jak jej nosit a zda se k nim stahují i jiné pravidla. Předložme tedy ty nejdůležitější, jak prsteny vybrat. Velmi kvalitní výběr zásnubních prstenů naleznete na Rimbanna zásnubní prsteny a šperky.

Můžete vybírat z prstenů s drahokamy. Drahokamy nabízí širokou škálu barev a jsou cenově dostupnější než diamanty. Navíc k drahokamům se vážou různé tradice a můžete je vybírat podle jejich ozdravných účinků či podle zvěrokruhu. Drahokamy mohou být vybírány také podle charakterových vlastností partnerky. Samozřejmě i barvy drahokamů mají svůj význam a můžete k nim při výběru přihlédnout.

Platinové zásnubní prsteny stojí trochu stranou, kvůli jejich ceně, ale mají velkou výhodu, a to je ta, že se nikdy nepoškrábou. Jejich přirozená barva navíc elegantně podtrhne jakýkoli drahý kámen, který prsten zdobí. Navíc podobně jako u bílého zlata se platinové prsteny hodí k jakémukoli outfitu, který partnerka zvolí.

A co třeba vintage? Vintage styl u prstenu se v poslední době stal hitem a kromě šperků se prosazuje v mnoha dalších oborech. Vintage prsteny ocení zejména romantičky, protože tyto prsteny jsou vyráběny ve vzhledu dob minulých. Tyto prsteny vzbuzují sentiment a nostalgii.

Eternity prsteny se pyšní zdobením po celém obvodu prstenu. Tyto prsteny jsou vhodné zejména pokud váháte o výběru správného diamantu nebo drahokamu. Eternity prsteny jsou v současné době považovány za umělecká díla, protože mnoho z nich jsou prsteny vyráběné na zakázku, dle přání zákazníka.

A jen pro rozptýlení a protože si myslíme, že etiketa je důležitá, zde krátké video na téma svatební etiketa.

 

No a pak už klasika. Zlato, stříbro, platina… Podívejte se třeba sem, najdete tu skoro všechno – SnubníPrstenyPro2. Nejdůležitější je, aby se vám a partnerce prstýnek líbil a nosila jej s láskou.